Japansk Lifting startpakke

Japansk Lifting startpakke

230,00 DKK

(inkl. moms)

30 ml hybenkerneolie m/duft, 2 saltkugler (5 cm) samt 60 g spirulina.

normalpris 269,- du spare 30,- kr  

ønsker du olien uden duft, skriver du det i ordre kommentar

Model/Varenr.: 303458
stk.

30 ml hybenkerneolie m/duft, 2 saltkugler (5 cm) samt 60 g spirulina.

normalpris 269,- du spare 30,- kr 

Størrelse (Længde)
Størrelse (Højde)
Størrelse (Bredde)
ISBN Nummer
Ekstern Reference

Kunder der har købt dette produkt har også købt

Japansk lifting produkter

I denne kategori finder du alle produkter til japansk lifting – behandlingen, der kombinerer dybdemassage, zoneterapi, akupressur og lymfedrænage for at reducere rynker, poser under øjnene og give huden ny spændstighed.

Japansk lifting er ansigtspleje og wellness i ét: en mindfuld sekvens af faste massage­greb, refleks­punkter og drænende strøg afsluttet med nærende masker. Resultatet er synligt friskere hud og en afslappet mimik allerede efter første behandling.

Tip: Se videoen “Eva Olsen fortæller om japansk lifting kurset" nederst på siden

Produkter i kategorien

  • Hybenkerneolie (økologisk) – rig på A- og C-vitamin; tilfører glød og understøtter celledannelse.

  • Himalaya saltsten – blid varme til afspænding af kæbe- og pandemuskler.

  • Spirulina pulver / kapsler – indre antioxidant­boost, der afrunder en holistisk skønheds­rutine.

  • Mellisa hudpleje – skånsomme renseprodukter og masker, som passer perfekt til afslutningen af behandlingen.

Alle varerne er testet i vores klinik, passer til professionelle behandlere og hjemme­brugere, og kan købes enkeltvis eller som samlet “Japansk Lifting-kit”.

Har du lyst til at mestre teknikken? Besøg vores kursusside for Japansk Lifting og reserver en plads på næste hold.

japansk lifting produkter, hybenkerneolie, himalaya saltsten, spirulina hudpleje